Projektujemy zarówno kuchnie nowoczesne jak i kuchnie klasyczne.

Meble kuchenne stanowią ważny element naszego mieszkania ponieważ w kuchni spędzamy znaczną część naszego życia. Dlatego też zaprojektowanie odpowiadających nam mebli kuchennych jest ważną rzeczą i powinniśmy zwrócić uwagę na formę, styl ale także na funkcjonalność elementów mebli kuchennych (wysuwane półki, kosze cargo, systemy otwierania i zamykania drzwiczek itp.).

Nowoczesne meble kuchenne

Charakteryzują się często prostą, minimalistyczną i elegancką formą, nowoczesnym wzornictwem detali. Często inspiracją do projektowania takich mebli są futurystyczne przedmioty powszechnego użytku. Meble nowoczesne mogą mieć odważne, intensywne, jaskrawe kolory, fronty z połyskiem, jednolite powierzchnie, mogą być połączone z dodatkowymi elementami takimi jak metal czy aluminium.

Stosuje się połączenia lakierowanych, ryflowanych frontów z egzotycznym drewnem, szkłem (np. szkło Lacobel – pełni funkcję ochronną i dekoracyjną). Przy tworzeniu nowoczesnych kuchni korzystamy m.in. z płyt HIGH GLOSS, MIRROR GLOSS, płyt MDF laminowanych. Kuchnie nowoczesne to prostota, funkcjonalność, elegancja.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć zrealizowanych projektów kuchni nowoczesnych.

 

Klasyczne meble kuchenne

Swoim wyglądem nawiązują do różnych epok z przeszłości. Wykończenia frontów w meblach klasycznych charakteryzuje się dbałością o detale, pojawiają się elementy wypukłe, drobiazgi nadające specyficzny rustykalny styl meblom. Drewno mebli klasycznych może być także poddane postarzaniu tzw. kontrolowanym efektom zużycia (rysy, dziury, przebarwienia …)

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć zrealizowanych projektów kuchni klasycznych.

 

W naszej galerii realizacji możecie Państwo zobaczyć  projekty naszej firmy dotyczące zarówno klasycznych jak i nowoczesnych mebli kuchennych.

Pierwszym etapem przed projektowaniem jest zebranie pomysłów, oczekiwań, ulubionych stylów klienta tak aby powstający projekt kuchni spełniał jego potrzeby (ważnym elementem tego jest zwymiarowanie kuchni przed przystąpieniem do projektowania). W trakcie fazy projektowania klient ma możliwość zgłaszania uwag do projektu. Zaakceptowany projekt jest przygotowany w hali produkcyjnej a następnie montowany w lokalizacji wskazanej przez klienta.