Stolarz / pomocnik stolarza / montażysta mebli

Wymagania:

  • Zawód wykonywany lub doświadczenie w zawodzie „stolarz – montażysta”
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy

CV prosimy wysyłać na adres: praca@stolarstwomajer.com.pl

Projektant mebli

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie w kierunku projektowania – aranżacji wnętrz)
  • Doświadczenie na stanowisku projektanta
  • zdolności handlowe
  • Mile widziane doświadczenie w branży meblowej

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego rozwoju poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach
  • Zakres obowiązków:
  • Projektowanie
  • Prezentacja projektu oraz współpraca z klientem
  • Przygotowanie oferty cenowej i jej prezentacja